066 | ŽNĚ NA MĚLNÍKU
ŠIMÁK lev (1896 - 1989)
- hammer price: 15 000 CZK
final price: 15 000 CZK
12.2., 09:53 13748 15 000 CZK 25.2., 19:14 13748 15 000 CZK Olej na plátně, 53 x 72 cm, rámováno, datace 1941, signováno vlevo dole Lev 41.